EKİP
Araçlarınızın bakım ve onarımları, orjinal parçalar kullanılarak uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Volkswagen, Seat, Skoda, Audi ve Porsche marka araçlarınızın her türlü periyodik ve ara bakımları Grup Oto çatısı altında yapılmaktadır.
İleri teknoloji ile donatılmış araçlarınızın tüm elektromekanik sistemleri elektronik cihazlar ve özel takımlar kullanılarak, prosedürlere uygun ve eksiksiz biçinde uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ustalığı ve teknolojiyi aynı çatı altında buluşturan Grup Oto, her marka otomobilin teknik mekanik alt yapısını, en iyi şekilde onarım ve yedek parça hizmetini aynı çatı altında sunmaktadır.

Yapılan tüm işçiliklerde, orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede, hem otomobilinizin ömrünü uzatmış hem de güvenliğinizi sağlamış oluruz. Yedek Parça tercih ederken dikkat edeceğiniz en önemli unsur, parçanın orijinal ve kaliteli olmasıdır.

KALİTE İLKEMİZ
Grup Oto olarak, otomobil servisçiligi alanında; kaliteli, ekonomik, ve müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti sunmayı görev edindik.
KALİTE POLİTİKAMIZ
1967
'den bu güne müşteri memnuniyeti
25
Personel
27
Filo
28225
Müşteri