HAKKIMIZDA

Kaliteyi ilke edinmiş, güler yüzlü, daima müşteri memnuniyetini önemseyen, çağdaş servis anlayışı ile aracınızın mekanik, kaporta-boya ve yedek parça ihtiyaçları, 5.722 m2 kapalı alana sahip servisimizde, alanında uzman ekiplerimiz tarafından karşılanmaktadır.

Grup Oto, 1967 yılında kurulmuş olup, 2004 yılından itibaren ikinci kuşak olarak otomotiv servisçiliği alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Grup Oto, iletişime açık ve etik değerlerin korunduğu bir yönetim tarzı, takım ruhu ve 'biz' bilinci içerisinde hareket edebilen çalışanların oluşturduğu, teknik bilgi ve tecrübenin etkin rol oynadığı inovatif bir şirkettir.

Büyüme yol haritasını, otomotiv değer zincirinin çeşitli halkalarında verimli şekilde var olmak üzerine yapılandıran Grup Oto, lastik, yedek parça, aksesuar, servis ve ikinci el araç alım-satımı gibi tamamlayıcı hizmet alanlarında da faaliyet göstermektedir.

2016 Haziran ayında Audi ve Porsche servisi olarak hizmet skalamızı arttırdık. 2017 Mart ayında Otopratik markası ile Bridgestone ve Lassa bayisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız 2019 Mayıs ayında TS 12047 (18.12.2013) Yetkili Servisler - Motorlu araçlar için - Kurallar standardına uygun hizmet veren; Hizmet Yeterlilik Belgesi'ni (Belge No: 16-HYB-3507) almaya hak kazanarak servisimizde verilen tüm hizmetleri Yetkili Servis Garanti Kapsamı dahilinde vermektedir. 

Grup Oto, kurulduğu günden bu güne, koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı hizmet sunmaktadır.


KALİTE İLKEMİZ
Grup Oto olarak, otomobil servisçiligi alanında; kaliteli, ekonomik, ve müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti sunmayı görev edindik.
KALİTE POLİTİKAMIZ
1967
'den bu güne müşteri memnuniyeti
25
Personel
27
Filo
30657
Müşteri